Zestaw infuzyjny dla diabetyka – jaki wybrać?

Zestaw infuzyjny powinien posiadać każdy diabetyk, jednak jego wybór nie jest już wcale tak prosty i oczywisty. Insulina musi być dostarczana do organizmu cukrzyka każdego dnia, jednak jak wybrać najbardziej optymalne wkłucie dla siebie?

Zestawy infuzyjne Medtronic i ich najważniejsze cechy

Każdy zestaw insulinowy musi być nie tylko bezpieczny w użyciu, ale również zapewniać wysoki komfort choremu. Zestawy infuzyjne oferowane przez firmę Medtronic to najwyższej klasy urządzenia, które cieszą dużą popularnością na rynku. Na tle konkurencji wyróżnia je z pewnością fakt, że zostały one opatrzone certyfikatem, co z kolei oznacza, że jest to produkt godny zaufania i spełnia wszystkie wymagania oraz normy. Dodatkowo zestawy insulinowe wykonane są z materiałów hipoalergicznych, a więc mogą z nich śmiało korzystać osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Wkłucia od Medtronic charakteryzuje cienki profil oraz specjalnie zaprojektowana osłona, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Zestaw wyposażony jest w zintegrowany panel mocujący oraz osłonkę na igłę, która zapewnia bezpieczne pozbycie się igły wprowadzającej. Wkłucie jest praktycznie bezbolesne, co w znacznym stopniu podwyższa komfort użytkowania urządzenia.

Rodzaje zestawów insulinowych Medtronic

Obecnie pacjenci mogą wybierać spośród trzech urządzeń oferowanych przez firmę: zestaw Quick-Set, zestaw Silhouette oraz Sure-T. Każdy inny, opracowany z myślą o innej grupie osób, jedna zawsze wysokiej jakości, bezpieczny i komfortowy w użyciu.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*