Czy skup nieruchomości może odkupić mieszkanie z lokatorem?

Mieszkanie z lokatorem może być sporym problemem, gdy nie chce on wyprowadzić się z lokalu. Co może zrobić właściciel? Jedną z opcji jest możliwość sprzedaży nieruchomości w skupie. Jak odbywa się cała transakcja?

Lokator nie chce się wyprowadzić – co wtedy?

Wynajem mieszkania może być źródłem atrakcyjnych zysków. Niestety, gdy lokator przestaje płacić, wtedy pojawia się problem, ponieważ może on spowodować powstanie znacznych długów i brak dostępu do własnego lokalu.

Właściciel nieruchomości może w takiej sytuacji wnieść pozew do sądu przeciwko niepłacącemu lokatorowi. Nie zawsze jednak jest to rozwiązanie przynoszące optymalne efekty, gdyż lokator może nadal odmawiać wyprowadzki.

W takiej sytuacji rozwiązaniem jest skup nieruchomości Investore, który może odkupić je natychmiast wraz z lokatorami.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorami w skupie?

Firmy świadczące usługi jako skup mieszkań za gotówę są w stanie zawrzeć transakcję kupna / sprzedaży z praktycznie każdym klientem, który dysponuje nieruchomością.

Ich usługi skierowane są także do klientów posiadających mieszkania z lokatorami. Wiele firm działa także jako skup kamienic, co umożliwia sprzedaż całego budynku z mieszkaniami, z których nadal korzystają lokatorzy.

Skup nieruchomości potrafi odkupić mieszkanie od ręki, dlatego wypłatę środków można uzyskać nawet w ciągu paru dni od kontaktu ze skupem.

Random Posts

 • Jaka łazienka?

  Aranżacja łazienki to oferta, która z pewnością zainteresuje sporą grupę osób, szczególnie tych, które zakupili projekt domu czy mieszkania. Takie […]

 • laweta super Autolawety Wolsztyn

  Dzisiaj wyrobienie prawa jazdy wydaje się koniecznością – komunikacja miejska bywa zawodna, a usamodzielnienie się w kwestii dojazdów pozwala zaoszczędzić […]

 • Specjalistyczne urządzenia dla przemysłu

  Spośród wielu urządzeń, jakie są używane w trudnych warunkach są na przykład drukarki przemysłowe. Przede wszystkim szybko i wydajnie drukują […]

 • obraz w sypialni Obrazy na płótnie – wyjątkowa dekoracja do mieszkania

  Urządzenie funkcjonalnego wnętrza to duże wyzwanie. Dużo trudniejsze bywa jednak jego wykończenie i sprawienie, by prezentowało się przytulnie i sprawiało, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*