Czy skup nieruchomości może odkupić mieszkanie z lokatorem?

Mieszkanie z lokatorem może być sporym problemem, gdy nie chce on wyprowadzić się z lokalu. Co może zrobić właściciel? Jedną z opcji jest możliwość sprzedaży nieruchomości w skupie. Jak odbywa się cała transakcja?

Lokator nie chce się wyprowadzić – co wtedy?

Wynajem mieszkania może być źródłem atrakcyjnych zysków. Niestety, gdy lokator przestaje płacić, wtedy pojawia się problem, ponieważ może on spowodować powstanie znacznych długów i brak dostępu do własnego lokalu.

Właściciel nieruchomości może w takiej sytuacji wnieść pozew do sądu przeciwko niepłacącemu lokatorowi. Nie zawsze jednak jest to rozwiązanie przynoszące optymalne efekty, gdyż lokator może nadal odmawiać wyprowadzki.

W takiej sytuacji rozwiązaniem jest skup nieruchomości Investore, który może odkupić je natychmiast wraz z lokatorami.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorami w skupie?

Firmy świadczące usługi jako skup mieszkań za gotówę są w stanie zawrzeć transakcję kupna / sprzedaży z praktycznie każdym klientem, który dysponuje nieruchomością.

Ich usługi skierowane są także do klientów posiadających mieszkania z lokatorami. Wiele firm działa także jako skup kamienic, co umożliwia sprzedaż całego budynku z mieszkaniami, z których nadal korzystają lokatorzy.

Skup nieruchomości potrafi odkupić mieszkanie od ręki, dlatego wypłatę środków można uzyskać nawet w ciągu paru dni od kontaktu ze skupem.

Random Posts

 • Prawidłowa postawa przy biurku a zdrowy kręgosłup

  W pracy biurowej dużo czasu spędzamy w pozycji siedzącej. Ma to wpływ na nasze zdrowie. Nieprawidłowa postawa, utrzymywana przez dłuższy […]

 • jak zrzycic simlock zdalnie Zdjęcie Simlocka łatwiejsze niż myślisz

  W dzisiejszych czasach osoba, która chce posiadać nowoczesny telefon, nie musi wydawać na jego zakup zbyt dużo pieniędzy. Operatorzy komórkowi […]

 • dolar amerykański Kantor

  Kantorem nazywamy pewne specyficzne przedsiębiorstwo, które wyspecjalizowało się w określonej dziedzinie, jaką jest wymienianie różnego rodzaju walut. W kantorach możemy […]

 • najtańsze surowce chemiczne Lekcje chemii

  W trakcie lekcji chemii wcale nie musimy być skazani na nudę i uczenie się wszystkiego jedynie w teorii. Doskonałym sposobem […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*