Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczka przez internet na konto to często jedyna deska ratunku, gdy potrzebujemy szybko pieniędzy. Jeżeli mamy złą historię kredytową stanowi jedyny sposób na to, aby stanąć na nogi. Poniżej odpowiedzi na trzy najczęściej zadawane pytania przez osoby zadłużone.

Czy mogę uzyskać pożyczkę, gdy jestem w KRD?

O ile banki nie praktykują takich rozwiązań, tak w przypadku firm pożyczkowych, które oferuję tak zwane chwilówki, bardzo często możemy spotkać się z pozytywnym rozpatrzeniem naszego wniosku.

Jakie dokumenty muszę przedstawić, gdy mam złą zdolność?

W przypadku pożyczek przez internet przeważnie nie musimy dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów. Najczęściej należy wszystkie dane podać w formularzu kontaktowym i spokojnie czekać na decyzję. Nie potrzebujemy zaświadczeń z pracy, czy innych miejsc.

O jaką kwotę mogę się ubiegać, gdy jestem w BIK?

Jeżeli pożyczkodawca nie sprawdza naszych danych w Biurze Informacji Kredytowej, możemy ubiegać się o maksymalną kwotę, którą oferuje w tym momencie. To, czy jesteśmy w BIK, nie wpływa na kwotę, którą możemy otrzymać. Jedne firmy nie udzielają pożyczek osobą ze złą historią kredytową, inne nie widzą w tym problemu.

Warto pamiętać o tym, aby nową pożyczkę spłacać w terminie. Jeżeli wiemy, że z jakichś względów nie damy sobie rady ze spłatą, należy swoją decyzję jeszcze raz przemyśleć, aby nie spowodować dodatkowych kłopotów związanych z wysokimi opłatami sądowymi, czy komorniczymi. Wiele firm, umożliwia wzięcie pożyczki na raty, dlatego warto poszukać takiego rozwiązania.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*