Jakie mieszkania budują deweloperzy? Zaglądamy do środka nowych lokali!

Style mieszkań budowanych przez deweloperów zmieniały się w ostatnich latach. Jakie lokale dzisiaj najczęściej można znaleźć w ich ofercie? Sprawdzamy warszawskie osiedla mieszkaniowe!

Otwarte pokoje z aneksami kuchennymi

Aneksy kuchenne już od lat są realizowane przez deweloperów w większych i mniejszych mieszkaniach. Aneks połączony z salonem powoduje, że można zaoszczędzić na metrażu, a kuchnia staje się otwarta i łatwo dostępna dla wszystkich, ułatwiając prowadzenie rodzinnego życia.

Nadal najczęściej sprzedawane mieszkania Tarchomin w Warszawie mają pokoje z aneksami kuchennymi. To rozwiązanie cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy doceniają przestrzeń, jaką dają otwarte wnętrza.

W zależności od metrażu mieszkania aneks kuchenny może być niewielkim obszarem wyposażonym w niezbędne sprzęty albo może przybierać postać dużej zabudowy kuchennej na całą ścianę. Bardzo popularne są również wyspy i półwyspy kuchenne, które spełniają funkcję stołu, blatu roboczego, a także miejsca do przechowywania. Nierzadko montuje się w nich zlewozmywaki, płyty kuchenne.

Dwie łazienki coraz popularniejsze

Zazwyczaj mieszkania kojarzą się z jedną łazienką dostępną dla wszystkich domowników. Teraz jednak coraz więcej deweloperów wyposaża swoje lokale w dwie łazienki. Takie rozwiązanie najczęściej stosowane jest wtedy, gdy mieszkanie jest większe i ma co najmniej dwie sypialnie.

Dzięki dwóm łazienkom w mieszkaniu można korzystać z niego wygodniej wtedy, gdy dwie osoby jednocześnie będą chciały wziąć prysznic lub skorzystać z toalety. Druga łazienka może również spełniać funkcję pomieszczenia gospodarczego – to tam możemy umieścić pralkę, akcesoria do sprzątania.

Jeżeli chodzi o takie inwestycje mieszkaniowe Warszawa jest miastem, gdzie także je znajdziemy. Gdy zależy nam na dodatkowej wygodzie, jaką dają dwie łazienki w mieszkaniu, warto wziąć je pod uwagę przy zakupie nieruchomości.

Antresole to nowy trend

Zazwyczaj antresole kojarzą się ze starymi kamienicami z wysokimi stropami. Teraz jednak coraz częściej można zobaczyć je w nowych mieszkaniach realizowanych przez deweloperów.

Antresola jest dodatkową kondygnacją w nieruchomości, która może spełniać różne funkcje, na przykład sypialni lub gabinetu do pracy. Na górę prowadzą na ogół ażurowe schody, dzięki czemu cała zabudowa prezentuje się lekko i efektownie. W ten sposób antresola powoduje, że mieszkanie uzyskuje również luksusowy wymiar.

Gdy poszukiwany jest oferujący je deweloper Warszawa również jest dobrym rynkiem, by je znaleźć. Mieszkania z antresolami oferuje między innymi firma deweloperska Victoria Dom, która realizuje obecnie szeroką gamę inwestycji w różnych dzielnicach Warszawy – Targówek, Praga Południe, Białołęka, Rembertów, Ursus, Włochy. Z aktualną ofertą nieruchomości można zapoznać się na jej witrynie https://www.victoriadom.pl/.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*