W drodze po szczupłą sylwetkę

Żyjemy w czasach, w których dążenie do osiągania wymarzonych celów treningowych i wizualnych jest ogromne. Nic w tym dziwnego – chcemy czuć się atrakcyjnie i pewnie każdego dnia. Niezależnie od okazji. Stąd też poznajmy bliżej absolutnie innowacyjny sposób na szczupłą sylwetkę. Indiba, choć brzmi tajemniczo, nie jest zabiegiem skomplikowanym. To najnowszy wymiar medycyny estetycznej i kosmetologii.

Skoncentrowana regeneracja

Marzenia o szczupłej sylwetce czy maksymalnie ujędrnionej, zdrowej skórze, to pragnienie wielu osób – w szczególności kobiet. Ich spełnienie nie wiąże się dziś już z niemożliwością. Teraz wystarczy bowiem zaufać tym, którzy na zabiegu Indiba znają się najlepiej. A jego istotą pozostaje to, by jak najskuteczniej pobudzić do pracy tkankę skóry czy tłuszczową. Ta, odpowiednio zaktywowana, wytwarzać będzie optymalne wartości kolagenu czy elastyny. A te z kolei odpowiadać będą za prawidłowe, optymalne nawodnienie i uelastycznienie skóry. W efekcie zaś – widoczne gołym okiem jej zregenerowanie.

Na co działa Indiba?

Indiba pozostaje zabiegiem zaliczanym do wielopłaszczyznowych. Z powodzeniem więc korzystnie działać będzie na spłycenie istniejących zmarszczek, jak i redukcję cellulitu czy tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu. Do tego pozytywnie kształtować będzie też wiele miejsc na ciele – od brzucha, ud i pośladków, po ramiona, okolice kolan czy nawet sylwetkę po porodzie. Kolejne obszary działania Indiba obejmują takie partie ciała jak ujędrnianie piersi, okolic twarzy, szyi czy korekcję tzw. podwójnego podbródka.

Zalecana ilość zabiegów

O tym, ile zabiegów Indiba należałoby wykonać, by uzyskać zadowalające i wymarzone efekty, decydować będzie specjalista. Zazwyczaj wystarczy 6 – 8 sesji zabiegowych, jednak w poważniejszych przypadkach zaleca się skorzystanie nawet z 10 czy 20 sesji. Zabiegi wykonuje się też dość często – zazwyczaj co 2 dni. Stąd też i na efekty działania Indiba, widoczne gołym okiem, nie trzeba czekać zbyt długo.

Random Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*